O mnie

Roger Dawson, światowej sławy negocjator i fotograf zarazem, powiedział kiedyś: "Czy zauważyłeś, że czasem trudno się zorientować, czy człowiek sukcesu bawi się czy pracuje? Cokolwiek robi, nieustannie angażuje w to całego siebie." Z jednej strony chciałbym uniknąć nadużywanych stwierdzeń, że fotografia jest moją życiową pasją, z drugiej jednak strony - to właśnie ona sprawia, że w to co robię angażuję się bez reszty, a moje życie staje się przygodą, do której chętnie zapraszam innych.

Zamiłowanie do fotografii, które w mojej rodzinie dziedziczy się z pokolenia na pokolenie nie jest moim wyuczonym zawodem (z wykształcenia jestem magistrem ekonomii). Zdjęcia wykonuję w oparciu o samodzielnie wypracowany warsztat pracy. Ważni są dla mnie ludzie, ich uczucia, autentyczny uśmiech. Pozycje jakie zajmują przed obiektywem, to rzecz drugorzędna.

"TwojeZdjecia" to grupa przyjaciół specjalizująca się w fotografii reportażowej. Na co dzień pracujemy w kilku warszawskich kościołach (m.in. NMP Matki Kościoła, bł. Władysława z Gielniowa, Świętego Kazimierza, bł. Edmunda Bojanowskiego, Matki Boskiej Ostrobramskiej) a naszą główną domeną są zdjęcia ślubne.